Foto Jan Larsson 

 

Ämnesgruppsledamöter

I ämnesgrupperna möts människor i  branschen och akademi för att diskutera aktuella ämnen och för att diskutera de projekt som är aktuella inom respektive ämnesområde. Ämnesgrupperna möts två - tre gånger årligen. Du kan välja ämnesgrupp i listen nedan!

 

Kommunikation

.

Skånemejerier Försäljning

Anette Gregow . .
Mail: anette.gregow@skanemejerier.se

.

.

LRF i Skåne

Charlotte Hansson Box 24 243 21 Höör
Mail: charlotte.hansson@lrf.se

.

Sekr.

SLU

Jan Larsson Box 48 230 53 Alnarp
Mail: jan.larsson@slu.se Tel: 040-415073

Ordf.

Tejarps Förlag

Agneta Lilliehöök Tejarps Gård 230 41 Klågerup
Mail: agneta@lime.nu

.

SLU

Anette Neldestam Box 52 230 53 Alnarp
Mail: anette.neldestam@adm.slu.se

.

Cultimedia Information AB

Lennart Wikström Tejarps Gård 230 41 KLÅGERUP
Mail: lennart@tejarp.se Tel: 040-408690 Mobil: 070-8472408

.

.

.